Noclegi u Marzeny-noclegiumarzeny.pl

Opinie


Autor / data: Kinga Korona-Kilanska | 2015-02-22
Treść komentarza:Dziekujemy za miły pobyt u Marzeny napewno wrócimy za rok. Miła domowa atmosfera bardzo czysto schludnie..:) Smaczna kuchnia,mile spędzane wieczory przy kominku...:)) Pozdrowienia dla całej rodziny !! Turyści z holandi.

Autor / data: Ania Wierzba | 2015-02-23
Treść komentarza:Polecam super!!!

Autor / data: Witold Maciejewski | 2015-02-23
Treść komentarza:Miła domowa atmosfera dzięki której nasz pobyt udał się w 100%. Pokoje czyste widoki piękne oraz pyszne domowe jedzenie polecam każdemu!

Autor / data: Anna Drozdecka | 2015-02-25
Treść komentarza:Od ponad 20 lat jesteśmy gośćmi w tym domu. Sama liczba lat, które tam spędzamy w wakacje mówi sama za siebie. To dom z klimatem. Cisza wokół, dyskrecja i gościnność gospodarzy,czystość i troska, wszelkie udogodnienia potrzebne turyście górskiemu.... dużo można by wymieniać. No i przecudny klimat, który w kuchni dla gości ( stałe miejsce rozmów, spotkań czasem do późna w nocy) stwarza piec węglowy... :) Polecam gorąco !!!!!! :)))

Autor / data: Marta Legat | 2015-09-11
Treść komentarza:Miejsce niezwykle przyjazne dla dzieci. Przyjechaliśmy tu z 3 dzieci we wrześniu. Z uwagi na deszczową pogodę chcieliśmy ruszyć na południe Europy. Po kilku godzinach dzieci tak dobrze poczuły się w tym domu, że postanowiliśmy zostać tu na 2 tygodnie bez względu na pogodę! Pyszne jedzenie, piękne widoki, sympatyczni i gościnni gospodarze!!

Autor / data: Piotr Mackiewicz | 2016-06-12
Treść komentarza:Ok 20 lat temu spędzałem w tym domu każde wakacje. Pamiętam jeszcze czasy, gdy w budynku obok rodził się cielak. Popołudniami chodziłem z Tatą i Panem Wojtankiem zbierać siano z pola. Magiczne miejsce - fakt. W tym sezonie to ja zabieram swoje dziecko w te strony, mając nadzieję, że moje dzieci też będą tam wracać.

Autor / data: Małgorzata Stypuła | 2016-04-21
Treść komentarza:Brzegi są mniej znane niż sąsiadka zza góry - Bukowina lub Białka. Turyści jadący w tę część gór często nie wiedzą o istnieniu wsi. Jest tu drewniany kościół, który według mnie pośród wzgórz emanuje dyskretnym urokiem minionych czasów....Nie dotarł tu jeszcze przemysł turystyczny. O urodzie tej wsi decyduje układ urbanistyczny, stara drewniana zabudowa, domki w stylu zakopiańskim, bardzo wąska jedna uliczka, ukwiecone ogródki i malownicza okolica. Atrakcją godną uwagi według mnie są wszystkie domki we wsi. Tu się czas zatrzymał. Można odpocząć. Rano słychać trele ptaków, z pobliskich zagród odgłosy kogutów i kur.... często podróżuję, dlatego nie zawsze mam czas na oceny i komentarze. Postanowiłam napisać komentarz do mojego pobytu w pensjonacie pod nazwą ,, noclegi u Marzeny" ponieważ według mnie to miejsce jest magiczne!. Byłam tu z moją rodziną, i naszym kochanym psem w kwietniu tylko 4 dni, bardzo odpoczęliśmy u miłych pań:) za co serdecznie dziękujemy. nauczyłam się sama nie wiem jak to napisać...,,rozpalać" piec kaflowy rano. Ten piec jest według mnie fenomenalny...,magiczny. Na nim wszystko można upiec i jest dobre. W pensjonacie warunki bytowe są na wysokim poziomie, jest czysto. Jestem pod wrażeniem sympatycznego przyjęcia i ugoszczenia. Atmosfera bardzo miła. Po prostu chce się przyjechać i być w tym pensjonacie na dłużej! Dziękuję Pani Marzenie za poświęcony cenny czas dla nas. Życzę wielu gości przez cały rok, powodzenia i dalszego rozwoju pensjonatu, bo na to miłe panie zasługujecie. Pensjonat wspaniały!!!. Na pewno wrócę do tego zaczarowanego miejsca.Pozdrawiam miłe panie i góry.

Autor / data: Marta Legat | 2017-07-26
Treść komentarza:To jest miejsce, do którego z przyjemnością się wraca. My z natury z mężem lubimy odwiedzać nowe miejsca, niemniej gościna Pani Marzenki jest bezkonkurencyjna. Dzieci są zachwycone na samą wiadomość, że będziemy tam na wakacjach. Pyszne jedzenie, miła atmosfera. Rewelacja!


  Dodaj swój komentarz

Kod:

c3543

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: